woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
لوله برق ، لوله پي وي سي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :amirhelp
تاريخ: 1396/11/24  ساعت: ۰۹

تو اين وبلاگ قصد دارم تا از تجربيات كاريم بگم. خب وبلاگ ها ساخته شدن تا ما تجربياتمون رو در اختيار هم بزاريم و كمتر شكست بخوريم. امروز ميخوام از تجربه كاريك با يه شركت صحبت كنم كه يكي از بزرگترين شركت ها در توليد لوله برق و اتصالات برقي است. اين شركت با تجربه چندين ساله در اين زمينه محصولات باكيفيتي رو توليد ميكنه. يكي از دوستان من كه در كار ساخت و ساز است از من كمك خواست تا كمكش كنم تا يك شركت خوب را بهش معرفي كنم. منم با گشت و گزار در دنياي اينترنت و با صحبت با افراد با تجربه به شركت تهران پوليكا رسيدم. اين شركت توليدي انواع لوله ها اعم از لوله برق پلي آميد، لوله برق خرطومي، لوله پي وي سي را در دست دارد علاوه بر اين محصولات اين شركت به توليد قوطي كليد، زانويي، رابط، خرطومي و … مشغول است. من و دوستم محصولاتي كه نياز داشتيم را ليست كرده و با صحبت با تيم فروش اين تيم كه بسيار حرفه اي و مشتري مدار بودند محصولات خود را سفارش داده و بسيار از همكاري با اين شركت راضي بوديم. وقتي لوله برق ها به دست ما رسيد بسيار با كيفيت بودند، بخصوص لوله پي وي سي ها. هنوز كه هنوزه هر وقت كسي در زمينه لوله برق و انواع اتصالات مورد نياز از من سوال ميكنه تنها شركتي كه بهش معرفي ميكنم اين شركت توليد لوله برق است. چرا؟ خوب چون هم خدمات پس از فروشش حرف نداره، تيم فروشش خيلي حرفه ايه و هر چي بگم كم گفتم. بالاخر بايد خوبي ها رو گفت، ان ها رو گفتم تا شما هم اگه روزي خواستيد با يك تيم در زمينه لوله برق بخصوص لوله پي وي سي كار كنيد اين شركت رو انتخاب كنيد و از خدماتشون نهايت لذت رو ببريد. خب شايد بگيد دارم بليغ ميكنم و حتما پول گرفتم اما بايد بگم در اشتباهيد و من فقط ميخوام اشتباهايي كه من كردم رو شما نكنيد. زندگي جاي تجربه است اما با استفاده از تجربيات ديگران ميتونيد اشتباهات خودتون رو كم كنيد. پس به توصيه هاي برادرانه من تو زمينه لوله برق گوش كنيد و اشتباهات من رو تو زمينه لوله برق نكنيد. انقدر كه من و دوستام تو زمينه تهيه لوله پي وي سي ضرر كرديم هيچ كس نكرده.

خب شايد بد نباشه كه يكم از زبون خود تيم تهران پوليكا هم در مورد خودشون بشنويم:
"توليدي تهران پوليكا با تجربه چندين سال فعاليت در زمينه توليد لوله برق و اتصالات برقي هم اكنون با تعهدي كامل( برخلاف ساير توليدي هاي كوچك) در قبال كيفيت اجناس خود پا به عرصه گذاشته است كه اگر مشتريان عزيز و گرامي در صورتي از كيفيت اجناس خود ناراضي بودند، آنها را با هزينه خود و در اسرع وقت عودت داده و مبلغ پرداختي را بازگرداند.هم چنين ارسال رايگان و سريع بار را براي سهولت كار مشتريان(مغازه داران تهراني) در دستور كار خود قرار داده كه به دنبال آن راحتي شما عزيزان را تأمين نمايد و در نهايت با درنظر گرفتن تخفيفاتي در خريد هاي نقدي براي مشتريان اميد دارد بتواند رضايت كامل شما عزيزان را جلب نمايد توليدي تهران پوليكا با همفكري آزمايشگاه هاي همكار اداره استاندارد توانسته است محصولات يو پي وي سي و پي وي سي مرغوب و استاندارد با نام تجاري سپندپليمر سمنان توليد كند كه با افتخار در خدمت صنعت برق ساختمان باشد."

خب اگر بخوايم انصاف رو رعاي كنيم بايد بگم كه چي بهتر اين يتونه باشه؟! من كه ديگه حرفي ندارم؛ اگر روزي به يه شركت توليد لوله برق براي استفاده از خدماتشون داشتيد تعلل نكنيد و تهران پوليكا رو انتخاب كنيد و از لوله برق بخصوص از لوله پي وي سي هاشون استفاده كنيد.


يا حق

اميرحسين حيدري

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ